További információk
| Tömeg | 107 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 16 × 25 cm |
| Márka | Make It Real |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
artalma:
60 betűs gyöngy
70 stílusos gyöngy
2 medál
átlátszó, rugalmas zsinór (1 m)
karikák
útmutató
tároló tálca
8 éven felüliek számára ajánlott.
A tartalom és a színek eltérhetnek a csomagoláson láthatótól.
3990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 107 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 16 × 25 cm |
| Márka | Make It Real |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.