További információk
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 6 × 20 × 13 cm |
| Márka | Herlitz |
| Anyaga | Textil |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
– Háromemeletes tolltartó
– Cica minta
– Üres belső tér, személyre szabható
– Anyaga: textil
– Kompakt méret: 6 x 20 x 13 cm
4990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 6 × 20 × 13 cm |
| Márka | Herlitz |
| Anyaga | Textil |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.