További információk
| Tömeg | 1214 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Feküdj a narancsszeleten ringatózva, a napsütésben! A Narancs szelet matrac egy narancssárga alapszínű, szeletelt narancsot mintázó kényelmes matrac, amin fekve kényelmesen napozhatsz! A matrac medencében és tavon is használható, a strapabíró PVC-ből készült matracot biztonsági szelepen keresztül tudod felfújni.
A Narancs szelet matrac felfújt méretei: 178 x 85 cm.
4990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 1214 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.