További információk
| Tömeg | 1579 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Tölcséres fagyit formázó matrac, amin kényelmesen fekhetsz a medencében! A Fagylalt matrac egy csíkos, gyümölccsel díszített fagyi mintájú felfújható matrac, ami a legnagyobb melegben is lehűlést fog hozni.
A matrac erős PVC-ből készült, nem fog kilyukadni, a matracot biztonsági szeleppel tudod felfújni.
A Fagylalt matrac felfújt méretei: 224 x 107 cm.
6790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 1579 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.