További információk
| Tömeg | 235 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 16 × 21 cm |
| Márka | Nebulous Stars |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 7 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
4790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 235 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 16 × 21 cm |
| Márka | Nebulous Stars |
| Anyaga | Karton papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 7 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.