További információk
| Tömeg | 600 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 6 × 37 × 34 cm |
| Márka | Revell |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Festést, ragasztást igénylő makett.
A szett tartalmazza az összeépítéshez szükséges festékeket, ragasztót és ecsetet.
10 éves kortól ajánlott
Alkatrészek száma: 38 db
Hossz: 261 mm
Szárnyfesztáv: 248 mm
Magasság: 131 mm
13990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 600 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 6 × 37 × 34 cm |
| Márka | Revell |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.