További információk
| Tömeg | 185 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 37 × 10 × 21 cm |
| Márka | Minecraft |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Tömeg | 185 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 37 × 10 × 21 cm |
| Márka | Minecraft |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Anyaga | poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.