További információk
| Tömeg | 548 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 12 × 29 × 19 cm |
| Márka | WOW |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Igen, hangot ad |
Ted, a lendkerekes taxi kívülről ismeri a várost, bejárta már minden utcáját és most régi társa, Tommy a sofőr segítségével a város lakóit oda viszi, ahová csak utazni szeretne. A képzeletbeli utazás közben ne felejtsétek el felvenni Zoé-t, hogy ő is időben megérkezzen az úti céljához! Ha leparkoltatok, a figurák kezeivel, gombnyomásra kinyithatod a taxi tetejét és könnyen beültethetitek a figurákat.
A lendkerekes taxi tologatása közben, élethű motorhangot ad ki, azonban nem kell hozzá elem.
Ted mágneses vonóhorgának köszönhetően a már meglévő vagy jövőbeni utánfutódat könnyedén ráakaszthatod a Wow Toys járművekből.
Ha gyermeked szereti az autós játékokat, rendeld meg Ted, a londoni taxit még ma, melyet saját hazai raktárunkról szállítunk.
1.5 éves kortól ajánljuk.
9990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 548 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 12 × 29 × 19 cm |
| Márka | WOW |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Igen, hangot ad |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.