További információk
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 23 × 27 cm |
| Márka | Revell |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
A Tornado kétüléses, többcélú harci repülőgép ECR változatát a német légierő igényeinek kielégítésére fejlesztették ki. Az IDS változathoz képest ez a repülőgép felderítésre és légvédelem elleni csapásokra, valamint fényképészeti felderítésre specializálódott, és HARM irányított rakétákat hordoz.
– Az összeállított repülőgép hossza 11,8 cm, szárnyfesztávolság 8,5 cm.
– Festést, ragasztást igénylő makett.
– A szett tartalmazza az összeépítéshez szükséges festékeket, ragasztót és ecsetet.
– 10 éves kortól ajánlott
– Nehézség: 4 (1=könnyű | 5=haladó)
– Alkatrészek száma: 63 db
6790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 200 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 23 × 27 cm |
| Márka | Revell |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.