További információk
| Tömeg | 501 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 20 × 20 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Barátságos és színes járműgrafikával felszerelve ez a csónak leköti kicsinyét, miközben a medencében, a tóban vagy az óceánban mozog. A baba remekül fogja érezni magát a pancsolásban. Ha legközelebb a baba vízi kalandra szeretne menni, ne felejtse el magával vinni.
Az autó mérete: kb. 92 x 61 cm.
A zöld autós bébicsónak láblyukak nélküli, így a gyerekek lába nem ér bele a vízbe.
3 éven aluliak számára nem ajánlott.
3790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 501 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 20 × 20 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.