További információk
| Tömeg | 115 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 12 × 20 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Csobbanj a medencébe a kis hableánnyal, Ariellel! A kis hableány úszógumi fent tart a víz felszínén, ha nem tudsz még úszni. Az úszóguminak köszönhetően nem fogsz elsüllyedni a vízben. Ha elfáradtál, csak kapaszkodj bele!
Az úszógumi biztonsági szeleppel fújható fel. Felfújt átmérő: 56 cm.
1990 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 115 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 12 × 20 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.