További információk
| Tömeg | 245 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 12 × 40 × 40 cm |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Márka | Carbotex |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Nedves törlőkendővel töröld át, Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Bing nyuszi és barátai: Bing és Flop mintás díszpárna szivárvánnyal, Best Friends (Legjobb barátok) felirattal, 40×40 cm.
A Bing nyuszi rajongók bizonyára kívülről tudják már a Szivárvány dalt, így hát szuper meglepetés lehet a kicsiknek ez a pihe-puha szivárványos díszpárna, melyen Bing nyuszi és Flop szerepel.
A párna nem zenél, nem ad ki hangot, de megvásárolhatod hozzá a 30 cm magas Magyarul beszélő Szivárványos Bing plüss nyuszit aki még a Szivárvány dalt is elmondja a gyerekeknek.
A párnát nem ajánlott mosógépben kimosni, nedves, enyhén mosószeres ruhával töröld át, ha szükséges. Ne tedd szárítógépbe, és forró anyag közelébe se rakd.
Anyaga: 100% poliészter.
Már a legkisebbek számára is adható, de inkább a 2 éven felüli Bing nyuszi rajongó fiúk és lányok számára lesz remek ajándék.
3799 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(

Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
| Tömeg | 245 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 12 × 40 × 40 cm |
| Ajánlott életkor | 2 éven felülieknek |
| Márka | Carbotex |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Nedves törlőkendővel töröld át, Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.
Ez a weboldal sütiket használ.
Weboldalunk az alapvető működéshez szükséges cookie-kat használ. Szélesebb körű működéshez, hogy kényelmesebbé tegyük az oldalt, jobbá a termékajánlót, egyéb cookie-kat engedélyezhet. Részletesebb információkat az Adatkezelési tájékoztatóban találsz.

Ez a termék jelenleg nincs készleten, és egyelőre nem tudjuk, mikor lesz újra belőle (telefonon és e-mailben is ugyanezt tudjuk mondani).
Írd ide az email címed, ha szeretnéd, hogy értesítsünk, ha ismét rendelhetővé válik. Itt NEM hírlevélre történő feliratkozás történik. Az értesítésről leiratkozni is itt tudsz.
