További információk
| Tömeg | 1297 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 30 × 30 cm |
| Márka | Piatnik |
| Anyaga | papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
A Catan társasjátékban az első telepesek egy ismeretlen sziget partjaihoz érnek. Településeket és utcákat építenek, településeiket városokká fejlesztik. Élénk cserekereskedelemmel új lehetőségek nyílnak meg mindenki előtt! Hamarosan szűkössé válik az élet a szigeten, és egy verseny veszi kezdetét a nyersanyagok és a hatalom megszerzéséért.
Catan társasjáték 3-4 játékos részére, 10 éves kortól.
15990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 1297 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 30 × 30 cm |
| Márka | Piatnik |
| Anyaga | papír |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.