További információk
| Tömeg | 120 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 16 × 12 × 20 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Anyaga | poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Prémium minőségű Semo márkájú, 20 cm-es élethű kivi madár plüss, műanyag szemekkel.
6999 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 120 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 16 × 12 × 20 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Anyaga | poliészter |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.