További információk
| Tömeg | 55 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 16 × 11 × 10 cm |
| Márka | Rappa |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Prémium minőségű, Rappa márkájú, 16 cm-es élethű plüss süni műanyag szemekkel. Hosszúsága 16 cm, magassága 10 cm.
4990 Ft
Készleten, utolsó 3 darab, saját raktárban
| Tömeg | 55 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 16 × 11 × 10 cm |
| Márka | Rappa |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.