További információk
| Tömeg | 205 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 29 × 24 × 12 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | Semo |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Ez a 23 cm-es ülő plüss sivatagi róka egy igazi különlegesség a prémium minőségű plüssfigurák között. A róka élethű megjelenése, világos bundája és hatalmas fülei azonnal elvarázsolják a természet és az állatok iránt rajongókat.
A plüss róka részletgazdagon kidolgozott: fekete műanyag szemei élénk, barátságos tekintetet kölcsönöznek neki, míg a dús, puha farka és ülő pozíciója stabil megjelenést biztosít. A sivatagi plüss róka nem zenél és nem világít.
A plüssállat dekorációként is megállja a helyét, de kiválóan alkalmas ölelgetésre is. Tisztítását nedves törlőkendővel javasoljuk, mosógépbe vagy szárítógépbe tenni, nem ajánlott.
Rendeld meg ezt a 23 cm-es sivatagi plüss rókát még ma, melyet saját magyarországi raktárunkról szállítunk.
8990 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 205 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 29 × 24 × 12 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | Semo |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.