További információk
| Tömeg | 536 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 5 × 35 × 26 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | Clementoni |
| Darabszám | 500 |
| Anyaga | papír |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Elemmel működik | Nem |

Hullámok 500 db-os puzzle (Waves, Clementoni ColorBoom 35093)
Darabszám: 500 db
A kirakott kép mérete: 49 x 36 cm
Korosztály: 10 éven felüliek számára
A puzzle angol neve: Waves (ColorBoom Collection)
3990 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 536 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 5 × 35 × 26 cm |
| Ajánlott életkor | 8 éven felülieknek |
| Márka | Clementoni |
| Darabszám | 500 |
| Anyaga | papír |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Elemmel működik | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.