További információk
| Tömeg | 1132 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 8 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Merülj a habok közé a forró nyári napokon! A Jégvarázs kedvelt szereplője alapján készült, Olaf mintás matrac felfújása után már bátran felfeküdhetsz vele a víz hátára, hogy kezeddel evezve minél messzebbre juthass. Ha pedig elfáradnál, enged magad sodortatni az árral, és élvezd a víz lágy hullámzását!
A Disney Jégvarázs (Frozen) mesefilm hőse veled tart majd a szórakozásban.
A Jégvarázs Olaf matrac felfújt méretei: 140 x 104 cm.
A terméket 3 éves kortól ajánljuk.
4990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 1132 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 8 × 25 × 23 cm |
| Márka | Intex |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.