További információk
| Tömeg | 130 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 10 × 16 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | Keel Toys |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Elemmel működik | Nem |

Klasszikus karácsonyi hóember plüssfigura, 15 cm (Keel Toys). Ez a plüss ünnepi hóember 15 cm magas, leültetett, alulról babzsákkal súlyozott plüssfigura, a minél hangulatosabb ünnepi dekorációhoz. Mikulás csomagba is szuper ajándék. Kemény, műanyag tartozéka nincs. Nem beszél, nem zenél, nem elemes játék. 1 éven felül bármilyen korosztály számára kedves ünnepi meglepetés.
4999 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 130 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 10 × 16 cm |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Márka | Keel Toys |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Mosógépben nem javasolt |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Elemmel működik | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.