További információk
| Tömeg | 525 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 36 × 19 cm |
| Márka | LEGO |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Érjétek el időben az új, színpompás LEGO® DUPLO® Első Számvonatom – Tanulj meg számolni 10954 készletet! A 10 számozott kockát a kisgyermekek fel- és lepakolhatják, egymásra helyezhetik és sorba rendezhetik. Emellett vár rájuk egy lány, egy fiú és egy kutya DUPLO figurája is – így a játékos tanulás sosem ér véget.
7490 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 525 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 9 × 36 × 19 cm |
| Márka | LEGO |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 1 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.