További információk
| Tömeg | 145 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 15 × 20 cm |
| Márka | SES Creative |
| Anyaga | fa |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Alkoss magadnak egy szép nyakláncot nagy fa gyöngyökből! A SES Már tudok gyöngyöt fűzni készlet nagy méretű hengeres, ovális, szögletes és golyó formájú gyöngyöket tartalmaz, a szivárvány minden színében!
A gyöngyöket madzagra tudod fűzni, és miközben ékszereket alkotsz, a kézügyességed is fejlődik! Fűzögess, csomózd be a madzagot, és közben a kézügyességed, kreativitásod is fejlődik! A Már tudok gyöngyöt fűzni készlet 18 db gyöngyöt tartalmaz.
Csomagolás méretei: 15 x 3 x 20 cm.
4790 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 145 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 15 × 20 cm |
| Márka | SES Creative |
| Anyaga | fa |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.