További információk
| Tömeg | 324 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 21 × 22 cm |
| Márka | Matchbox |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
A Matchbox Városi pálya – Rendőrség egy izgalmas játékszett, amely lehetővé teszi a gyerekek számára, hogy saját rendőrségi akciókat és üldözéseket rendezzenek a Matchbox kisautóikkal. A pályaszett tartalmaz egy rendőrőrsöt és különleges érzékelőket, amelyek aktiválódnak a kisautók mozgásával.
A játék részei közé tartozik: • Rendőrségi épület • Útszakaszok • Kiegészítő elemek, mint például közlekedési táblák és akadályok
A játék célja, hogy a gyerekek kreatívan játszhassanak, miközben fejlesztik a kézügyességüket és a problémamegoldó készségüket
Ajánlott 3 éves kortól.
7990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 324 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 21 × 22 cm |
| Márka | Matchbox |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.