További információk
| Tömeg | 100 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 8 × 8 × 8 cm |
| Változatok: | Minecraft: Steve fej blokk alakú plüss kulcstartó, 8 cm |
| Anyaga | Plüss |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
















