További információk
| Tömeg | 150 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 14 × 15 cm |
| Márka | Playmobil |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 4 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Csatlakozz a Playmobil menő Speed Quad csapatához! A főúton segítségre van szükség a forgalomirányításhoz. A rendőrnő pillanatok alatt felpattan a praktikus rendőr Speed Quadjára, és elindul a helyszínre. A könnyen manőverezhető quadjának köszönhetően pillanatok alatt a helyszínre ér, és azonnal segít a forgalmat rendezett mederbe terelni.
A készlet tartalmaz egy Playmobil rendőrnőt, egy hátrahúzós motorral ellátott quadot, rendőrtárcsát, sisakot, kesztyűt és egyéb felszerelést.
3990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 150 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 14 × 15 cm |
| Márka | Playmobil |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak |
| Ajánlott életkor | 4 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.