További információk
| Tömeg | 980 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 26 × 36 cm |
| Ajánlott életkor | 5 éven felülieknek |
| Márka | AYMAX |
| Anyaga | pamut |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Mosható | Igen, alacsony hőfokon |

Sonic: Tails, Knuckles és Sonic mintás, színes pamut ágyneműhuzat (70×90 cm párnahuzat, 140×200 cm paplanhuzat).
A szett 1 db kétoldalon különböző mintás párnahuzatot és 1 db kétoldalon különböző mintás paplanhuzatot tartalmaz.
Anyaga: 100% pamut. Legfeljebb 60 fokon mosható.
Sonic, Tails és Knuckles rajongó fiúknak és lányoknak szuper választás.
11990 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 980 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 26 × 36 cm |
| Ajánlott életkor | 5 éven felülieknek |
| Márka | AYMAX |
| Anyaga | pamut |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
| Mosható | Igen, alacsony hőfokon |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.