További információk
| Tömeg | 60 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 33 × 40 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Undercover |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Nedves törlőkendővel töröld át, Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Pakolj bele minden tornaórához szükséges eszközt, és vidd magaddal a suliba, oviba.
A tornazsák a tetejére varrt zsinórral záródik, így gyermeked könnyedén be-, kipakolhatja belőle a felszerelését. Elől van egy külön cipzáros zseb, oda is tud pakolni a gyermeke.
Mérete: 39 x 32 cm.
2499 Ft
Készleten, utolsó 3 darab, saját raktárban
| Tömeg | 60 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 33 × 40 cm |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Márka | Undercover |
| Anyaga | poliészter |
| Mosható | Nedves törlőkendővel töröld át, Mosógépben nem javasolt |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.