További információk
| Tömeg | 118 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 12 × 19 cm |
| Márka | Pinkfong |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Baby Shark: Vizes kalandok karúszó, 25×15 cm.
Ajánlott 3-6 éves gyermekek részére.
A csomag tartalma 1 pár karúszó.
1990 Ft
Készleten, utolsó 2 darab, saját raktárban
| Tömeg | 118 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 12 × 19 cm |
| Márka | Pinkfong |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.