További információk
| Tömeg | 252 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 24 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Autókerék mintás úszógumi, 91 cm-es átmérővel. Az autós úszógumi fent tart a víz felszínén, ha nem tudsz még úszni. Az úszóguminak köszönhetően nem fogsz elsüllyedni a vízben, ha elfáradtál, egyszerűen csak kapaszkodj bele!
Az úszógumi mérete: 91 cm
Terhelése: 100 kg
Ajánlott életkor: 10 éves kortól
2790 Ft
Készleten, utolsó 3 darab, saját raktárban
| Tömeg | 252 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 24 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.