További információk
| Tömeg | 7680 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 28 × 42 × 42 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Pancsoljon az egész család a nagy melegben! Ebben a medencében akár két felnőtt és gyerek is szórakozhat. A medence könnyen felfújható és leereszthető, több kamrás, biztonsági szeleppel van felszerelve.
Erős PVC-ből készült, nagyon tartós, ellenáll az időjárásnak.
A készlet tartalmaz egy erős, öntapadó javítófoltot is.
Felfújt méretei: 305 x 183 x 56 cm.
Űrtartalom: 1161 liter.
17990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 7680 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 28 × 42 × 42 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.