További információk
| Tömeg | 845 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 41 × 22 cm |
| Márka | Clementoni |
| Darabszám | 1000 |
| Anyaga | Karton papír |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
A puzzle katalógusszáma: 39544
A puzzle eredeti neve: Frozen 2 – Clementoni Panorama
Darabszám: 1000 db
A kirakott kép mérete: 98 x 33 cm
Korosztály: 8 éven felüliek számára
4990 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 845 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 7 × 41 × 22 cm |
| Márka | Clementoni |
| Darabszám | 1000 |
| Anyaga | Karton papír |
| Ajánlott életkor | 10 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.