További információk
| Tömeg | 278 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 25 cm |
| Márka | Sambro |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Mancs őrjárat felfújható gumicsónak 100x70cm
Ha egy igazán tetszetős gumicsónakot szeretnénk beszerezni a nyaralásra akkor keresve sem találhatnánk jobbat ennél a Mancs őrjárat mintákkal díszített színpompás hajónál.
A gumicsónak 100 cm-es hosszával kellően nagy ahhoz, hogy több gyermek is kényelmesen elférjen majd benne de, kellően kompakt ahhoz, hogy akár medencékben is használni lehessen.
A vastag oldalfal és haslemez, segítenek a csónakot egyensúlyban tartani a vízen.
A színpompás látvány gondoskodik arról, hogy minden gyermeknek elnyerje a tetszését és örömmel használják.
Az elejére még egy kötél is került, mellyel húzni lehet, vagy aminek a segítségével kényelmesen ki lehet emelni a vízből.
Figyelem! Csak sekély vízben és felügyelet mellett szabad használni!
3990 Ft
Készleten, saját raktárban
| Tömeg | 278 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 25 cm |
| Márka | Sambro |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.