További információk
| Tömeg | 285 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 14 × 22 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Csónakázáshoz, vízi sportokhoz is használható sárga úszómellény. A medencében biztonságban tudhatod a gyereket, ha úszómellényt visel. A több kamrás, biztonsági szeleppel felszerelt felfújható mellény fent tartja a víz felszínén a gyereket, miközben szabadon tud mozogni a medencében.
A mellény felfújt méretei: 51 x 46 cm. 3-6 éves korosztálynak.
2690 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 285 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 4 × 14 × 22 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.