További információk
| Tömeg | 2060 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 13 × 30 × 30 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

Ez a Bestway Rapid Rider vízi úszógumi ideális a folyóban való lebegéséhez vagy a medencében való pihenéshez.
Kiváló minőségű vinilből készült, ez az úszógumi rendkívül tartós. A háló alsó része jól megtartja Önt, és a beépített háttámla nagy kényelmet nyújt. Két pohártartóval rendelkezik a frissítő italok közelben való tartásához, míg Ön a vízben lazít. Ez a úszógumi gyorsan felfújható és leereszthető.
Élvezze a tökéletes kikapcsolódást és kényelmet ezzel az úszógumival!
Jellemzők
Színe: kék és fehér
Anyaga: vinil
Átmérő: 135 cm
Maximális terhelhetőség: 90 kg
Kapacitás: 1 felnőtt
9990 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 2060 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 13 × 30 × 30 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 6 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.