További információk
| Tömeg | 91 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 17 × 20 cm |
| Márka | Sambro |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |

1990 Ft
Készleten, utolsó 1 darab, saját raktárban
| Tömeg | 91 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 3 × 17 × 20 cm |
| Márka | Sambro |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.