További információk
| Tömeg | 165 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 24 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
Ez a szuper trópusi mintás úszómellény a kisebbeknek segít a vízben. A nyári napokon, a tóparton vagy a tengerben nagyon jól jöhet azoknak a kicsi gyerekeknek, akik még nem biztosak a vízben. A mellény fent tartja a víz felszínén a gyerekeket, miközben szabadon tudnak mozogni a medencében. A mellényt két csattal lehet rögzíteni.
Az úszómellény felfújt méretei 41 x 30 cm.
A mellény 3-6 éves gyerekeknek megfelelő méret.
2490 Ft
Jelenleg nem rendelhető :(
| Tömeg | 165 g |
|---|---|
| Csomagolás mérete (kb.) | 2 × 17 × 24 cm |
| Márka | Bestway |
| Anyaga | műanyag |
| Fiúknak vagy lányoknak? | Fiúknak, Lányoknak |
| Ajánlott életkor | 3 éven felülieknek |
| Elemmel működik | Nem |
| Zenél, hangot ad | Nem |
INGYEN SZÁLLÍTÁSI AKCIÓ:
Az akció visszavonásig érvényes. A fent megjelölteknél alacsonyabb kosárértékek esetén a mindenkori szállítási díjszabás érvényes, lásd lejjebb.